Zamknij

Doszło do bójki. Rodzina zatruła się czadem. Podsumowanie świąt.

11:26, 18.04.2017 | podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach, opr. MT
REKLAMA
Skomentuj

Na terenie powiatu siedleckiego w okresie świątecznym (14 - 17 kwietnia) funkcjonariusze podejmowali ponad 180 różnego rodzaju interwencji. Świadczy to o tym, że święta spędzane były przez większość z nas godnie, ponieważ interwencji takich w poprzednich latach było zawsze dużo ponad 200.

Nie popisało się jednak czterech mieszkańców powiatu, którzy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie w związku ze sprawą pobicia, do którego doszło w jednej z miejscowości na terenie gm. Kotuń. Pracujący obecnie przy tym zdarzeniu policjanci szczegółowo wyjaśniają przebieg zajścia i motywy działania sprawców.

Na terenie Siedlec doszło natomiast do zdarzenia, które mogło mieć tragiczny finał. W drugi dzień świąt 7-osobowa rodzina uległa zatruciu tlenkiem węgla. Dwie osoby przewiezione zostały do szpitala w Warszawie, natomiast pozostałych 5 po udzieleniu im niezbędnej pomocy medycznej w siedleckim szpitalu zwolnione zostały do domu. Obecnie życie i zdrowie poszkodowanych nie jest już zagrożone.

Ponadto w okresie świątecznym policjanci zatrzymali trzech obcokrajowców, którzy przewozili 4740 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Mężczyźni ci w najbliższym czasie odpowiedzą za przestępstwo skarbowe.

(podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach, opr. MT)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018