Zamknij

Konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego wystartował

11:43, 02.01.2018 | kom. Agnieszka Świerczewska, KMP w Siedlcach
REKLAMA
Skomentuj

Komenda Miejska Policji w Siedlcach przypomina, że dziś (2 stycznia) rozpoczyna się plebiscyt na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2017 roku.

W konkursie o miano najlepszego rywalizować będą dzielnicowi z miasta oraz gmin powiatu siedleckiego. Celem plebiscytu jest przybliżenie sylwetek dzielnicowych oraz podniesienie społecznego zaufania do tych funkcjonariuszy, a co za tym idzie pozytywne kształtowanie wizerunku formacji.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w lutym, a najlepsi dzielnicowi zostaną wyróżnieni przez Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach. W komisji konkursowej poza funkcjonariuszami policji zasiądą przedstawiciele Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego oraz lokalnych mediów.

Konkurs potrwa przez cały styczeń. Głosować można poprzez wypełnienie ankiet, które będą dostępne we wszystkich komisariatach, urzędach
samorządu terytorialnego, a także gmachach użyteczności publicznej. Warunkiem koniecznym uznania ważności oddanego głosu jest wypełnienie wszystkich elementów ankiety. Głosy oddawać można również drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

(kom. Agnieszka Świerczewska, KMP w Siedlcach)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018