Zamknij
REKLAMA

Kolejne szkolenia z tematyki zasiłkowej w siedleckim ZUS

10:05, 26.05.2017 | Piotr Olewiński, Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego
REKLAMA
Skomentuj

Trwają zapisy na dwa bezpłatne szkolenia, które odbędą 22 i 23 czerwca. Przydadzą się szczególnie przedsiębiorcom oraz pracownikom księgowości.

Popularność zajęć dot. zasiłków krótkoterminowych jest bardzo duża. Odpowiadając na liczne prośby naszych klientów siedlecki ZUS organizuje dwa czterogodzinne szkolenia, które podejmą temat ustalania podstawy wymiaru świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Omówienie tych zagadnień najbardziej przyda się płatnikom składek, którzy zgłaszają do ubezpieczenia chorobowego powyżej 20 ubezpieczonych, ponieważ prawo nakłada na nich obowiązki związane z obsługą „spraw zasiłkowych”.

Na bezpłatne kursy „Ustalanie podstawy wymiaru świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa”, które odbędą się 22 oraz 23 czerwca w godz. 10:00 – 14:00 w siedzibie siedleckiego oddziału ZUS, można zapisać się telefonicznie pod numerem (025) 640-16-50. Liczba miejsc jest ograniczona, więc o udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o szkoleniach organizowanych w ZUS można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Kalendarium ZUS”.

(Piotr Olewiński, Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone