Zamknij

Kontrowersyjne wypowiedzi Deynn

00:00, 21.12.2017 | materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Czy sławni ludzie zawsze rozumieją odpowiedzialność, jaką niesie za sobą popularność?

Nie zawsze zdają oni sobie sprawę z tego, że sława oprócz przywilejów ma także druga stronę medalu – czyli odpowiedzialność za swoje słowa. Nie do końca rozumie to Deynn – blogerka, która na Instagramie obserwowana jest przez ponad milion osób. Jest ona przykładem tego, jak nie zachowywać się w Internecie.

Deynn znana jest z ciętego języka i bezkompromisowego stylu życia. Choć takie zachowanie staje się coraz popularniejsze w dzisiejszych czasach, to wciąż budzi ono sporo skrajnych emocji. Kontrowersje popłacają Deynn, gdyż pojawiła się na dwóch okładkach kolorowych magazynów, zdobyła milion obserwujących na Instagramie i wrzuciła na swój profil kilka uroczych, rodzinnych zdjęć, na których pozuje ona wraz z Danielem i swoją siostrą. Nie straciła ona jednak swojego temperamentu – blogerka pokazała to, odpowiadając ostro na pewien komentarz, który pojawił się na jej instagramowym profilu.

Jedna z fanek w komentarzu pod zdjęciem Marity napisała, że denerwuje ją fakt, że blogerka nosi koszulki z nazwami zespołów, o których nie ma pojęcia. Tłumaczyła to tym, że dla pewnych subkultur rockowo-metalowych i fanów tychże zespołów jest to lekceważenie czegoś, co ma dla nich szczególną wartość. Choć komentarz fanki był utrzymany raczej w neutralnym tonie, to Deynn zareagowała dość ostro i bezkompromisowo.

Trzeba przyznać, że komentarz blogerki jest dość agresywny i  można go odczytać jako obraźliwy – zarówno w stosunku do fanki, jak i do całej subkultury rockowo-metalowej. Popularni ludzie w sieci, którzy są znani czy to z Instagrama, czy to z YouTube'a (o których więcej informacji można znaleźć na apynews.pl) powinni zawsze mieć na uwadze to, że granica między absolutną szczerością i brakiem szacunku do drugiego człowieka jest bardzo cienka, a przyporządkowanie konkretnej wypowiedzi do którejś z tych grup przebiega bardzo subiektywnie. Każda wypowiedź oscylująca wokół tej granicy może zatem zostać dwojako oceniona i cieszyć się szerokim gronem zarówno zwolenników, jak i przeciwników.

(materiał partnera)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018