Zamknij

Trudne zadanie przed Pogonią

08:09, 12.08.2017 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 13 sierpnia Pogoń zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Początek meczu o 20:00. Spotkanie na Stadionie Ludowym będzie miało spory ciężar gatunkowy. Trenerem Zagłębiaków jest Dariusz Banasik, a w jego kadrze jest trzech ekspogonistów - Arkadiusz Jędrych, Rafał Makowski oraz Konrad Wrzesiński.

Zagłębie było typowane do walki o awans, a od pierwszej kolejki zawodzi. Wszyscy w Polsce już znają śpiewkę trenera Banasika, że jego drużyny zawsze słabo zaczynają. Nikt jednak nie spodziewał się aż tak słabego początku. Drużyna z Sosnowca w pierwszych dwóch meczach poniosła dwie porażki, a były opiekun Pogoni publicznie narzekał na jakość niektórych nowych zawodników… 

Minusem Zagłębia może być czwartkowy mecz Pucharu Polski. Kilku piłkarzy Banasika będzie miał w nogach 120 minut zakończonego niepowodzeniem boju z Koroną Kielce. Za sosnowiczanami stoi jednak historia. Pogoń nigdy nie wygrała na Stadionie Ludowym. Każda passa ma jednak swój koniec, o czym przekonali się dwa tygodnie temu przy Bukowej.

(KS)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018