Odczarować stadion. Pogoń Siedlce zagra z GKS Katowice.

09:50, 18.11.2017 | AB/FOT. GKS KATOWICE
REKLAMA
Skomentuj

W meczu otwierającym rundę rewanżową siedleccy piłkarze powalczą w sobotę, 18 listopada, z zespołem z Katowic, który ostatnio jest w dobrej formie. Czy uda się przełamać domową niemoc?

Obie drużyny zmierzyły się w lipcu w meczu otwarcia tego sezonu. Pogoń wygrała to starcie 2:1.  Katowiczanie dobrze rozpoczęli tamto spotkanie, bo od gola Tomasz Foszmańczyka z karnego. W drugiej połowie jednak siedlczanie doprowadzili do wyrównania po golu Dawida Polkowskiego w 70 min, a w końcówce – choć grali w „10” – zwycięskiego gola zdobył Adrian Paluchowski.
Pogoń Siedlce na własnym stadionie gra w tym sezonie wyjątkowo słabo. Wygrała tylko jedno spotkanie. O wiele skuteczniejsza jest na wyjazdach, z których zwycięska wracała aż pięć razy.  Na półmetku nasz zespół ma na koncie 22 punkty i zajmuje 9. pozycję w tabeli Nice I Ligi.
GKS i Pogoń mierzyły się dotychczas 7 razy, a „GieKSa” wygrała 5 z tych spotkań. W Siedlcach po raz ostatni oba zespoły grały ze sobą w maju tego roku, katowiczanie wygrali 1:0. 
Pogoń Siedlce – GKS Katowic; 18 listopada (sobota) godz. 17.

 

(AB/FOT. GKS KATOWICE)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017