Mazovia zawalczy w barażu o III ligę

07:29, 17.06.2018 KS Aktualizacja: 07:37, 17.06.2018

Mazovia Mińsk Mazowiecki wygrała grupę północną IV ligi mazowieckiej, dzięki czemu otrzyma szansę walki w barażu o awans na szczebel międzywojewódzki.

Podopiecznym Andrzeja Sieradzkiego w ostatniej kolejce wystarczałby remis z MKS Ciechanów, ale zagrali jak na lidera przystało i wygrali 4:1. W obu bramkach zdobytych w pierwszej połowie miał udział Karol Noiszewski, który najpierw sam pokonał golkipera rywali, a następnie asystował przy trafieniu Alana Grabka.

W pierwszym kwadransie drugiej połowy ciechanowian dobili Michał Bondara oraz Jewhen Romanow z karnego. Rywali stać było jedynie na trafienie honorowego, którego autorem był Tomasz Kamiński.

Rywalem Mazy w barażu o III ligę będzie Broń Radom. Pierwszy mecz 23 czerwca o 17 w Mińsku Mazowieckim. Rewanż cztery dni później w Radomiu.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Ciechanów 4:1 (2:0)

Bramki: Noiszewski 22, Grabek 44, Bondara 48, Romanow 55 k - Kamiński 62

Mazovia: Łysik (82 Budzikur) - Romanow (65 Matak), Grabek, (56'Krajewski), Kozikowski, Herman (68 Kowalczyk) - Zatorski, Noiszewski, Słowik, Tokaj (60 Kozakiewicz), Janusiewicz - Bondara (82 Smoderek)