Zamknij

Bądź na bieżąco – w MBP w Siedlcach wystartował newsletter

09:39, 11.07.2017 | MBP
REKLAMA
Skomentuj

Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zachęca czytelników do korzystania z bibliotecznego newslettera, który wystartował podczas majowego Tygodnia Bibliotek. 

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje o nowościach wydawniczych, wydarzeniach kulturalnych i imprezach literackich, czy też bieżące wiadomości dotyczące MBP i filii bibliotecznych, wystarczy wejść na stronę www.mbp.siedlce.pl w zakładkę „Newsletter MBP – zapisz się”, wypełnić formularz i wybrać listy do zasubskrybowania.

Biblioteka wysyła też na Państwa skrzynki e-mailowe zapytanie, czy chcecie dołączyć do bibliotecznego newslettera - wystarczy odpowiedzieć twierdząco i znaleźć się w gronie czytelników newslettera Siedleckiej Książnicy. 

Projekt „newsletter biblioteczny” powstał przy współpracy z Biblioteką Publiczną m. st. Warszawy – Biblioteką Główną Woj. Mazowieckiego.

Został wdrożony w MBP w Siedlcach i gminie Siedlce.. Docelowo MBP w Siedlcach będzie koordynatorem wdrożenia systemu newsletterów na terenie powiatu siedleckiego. 

(MBP)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018