Zamknij

Letnie seanse filmowe

19:49, 25.07.2017 | PCKiP Miętne
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie zapraszają na wakacyjne wieczory filmowe.

- W te wakacje chcemy zmierzyć się z problemami takimi jak uzależnienia oraz przemoc w rodzinie. Pomogą nam w tym znane i nagradzane polskie filmy: „Skazany na bluesa” i „Pręgi” – mówi Danuta Kalinowska z KPP w Garwolinie. - Tematyka filmów będzie okazją do dyskusji o uzależnieniach czy przemocy na jaką narażone są w szczególności dzieci i młodzież. Mamy dzieję, że filmowe historie skłonią do refleksji nad skutkami sięgania po używki lub stosowania przemocy oraz wskażą możliwe sposoby radzenia sobie z tymi zagrożeniami – dodaje.
Filmy zostaną wyświetlone w dworku w Miętnem 26 lipca („Skazany na bluesa”) i 23 sierpnia („Pręgi”) o godzinie 18.00. Ze względu na poruszane zagadnienia w seansach może uczestniczyć młodzież powyżej 16 roku życia. 
Partnerem „Letnich Seansów Filmowych” jest ZHP Hufiec Orłów Garwolin. Patronat honorowy na wydarzeniem sprawuje starosta garwoliński Marek Chciałowski.
Wstęp wolny

 

 

(PCKiP Miętne)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018