Zamknij

Koncert „Piosenki Seweryna Krajewskiego”

13:53, 05.10.2017 | ŁOK
REKLAMA
Skomentuj

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert „Piosenki Seweryna Krajewskiego”, który odbędzie się w środę 11 października o godz. 19 w sali widowiskowej ŁOK.

Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze piosenki Seweryna Krajewskiego, sięgając od czasów największej świetności Czerwonych Gitar, poprzez twórczość solową kompozytora, w tym utwory znane z filmów oraz napisane przez niego dla innych artystów. Znakomite teksty i muzyka od lat budzą sentyment słuchaczy.

Wykonanie:
Radosław Świderski (wokal, gitara akustyczna) - znany bard, założyciel i leader grupy Radek Blues Band, kompozytor, producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu;
Krzysztof Chromiński (fortepian) - pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony dóbr kultury.

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży oraz w cenie 20 zł w dniu koncertu dostępne w kasie Kina Łuków oraz online https://ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury/piosenki-seweryna-krajewskiego--koncert-21382/223841-bilety-na-film

(ŁOK)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018