Zamknij

Wojciech Kudelski: Proszę mnie traktować jako pełnoprawnego kandydata

14:05, 14.12.2017 | MT
REKLAMA
Skomentuj

Zbliża się czas podsumowań minionego roku i wszczęcia planów na przyszły. Temu też, między innymi, służyła dzisiejsza (14 grudnia) konferencja prasowa w Urzędzie Miasta Siedlce. Po długich merytorycznych wypowiedziach dotyczących inwestycji, które już trwają i które zostaną rozpoczęte, oraz po szeregu pytań od dziennikarzy, prezydent Wojciech Kudelski „poczuł niedosyt”.

„Niedosyt” powstał w związku z tym, że nikt z obecnych na sali dziennikarzy nie poprosił prezydenta o komentarz do wyniku wyborów do zarządu siedleckiego koła PiS. Zaznaczmy, że Wojciech Kudelski do tego zarządu się nie dostał – otrzymał zbyt małą ilość głosów.
– Ze zdumieniem odbieram troskę opozycji, że Kudelski pokrzywdzony. Nie wnoszę protestu do przebiegu wyborów, tak jak były wojewoda pan Jacek Kozłowski. Jest w tym wyniku pewna socjotechnika, bo pamiętajmy, ze Churchill „wygrał” II wojnę światową, mimo że w pierwszych wyborach go wycięli – tak jak Wojtka – mówił z uśmiechem Wojciech Kudelski. Przyznał też, że  w trakcie głosowania słyszał na sali szepty, że „Wojtek i tak wygra”, więc „głosujmy na młodych”.

Dziennikarze, najwyraźniej chcąc się zreflektować, pytali więc (i do dosyć uparcie) – czy prezydent podczas przyszłorocznych wyborów ponownie zawalczy o swój aktualny fotel. Usłyszeli, że „jeszcze czas”. Prezydent zaznaczył też, że na razie warto zasiać wątpliwość. – Proszę mnie traktować jako pełnoprawnego kandydata – dodał na koniec konferencji. Najwyraźniej mamy więc rozumieć, że Wojciech Kudelski jest pełnoprawnym kandydatem na kandydata do prezydenckiego fotela w najbliższych wyborach. 

(MT)
REKLAMA

Komentarze (4)

ha haha ha

1 1

Prezydent Kudelski ma autorytet jakiego nie zdążyły wypracować młode wilczki z PIS 20:50, 14.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RomekRomek

1 1

Prawo i Sprawiedliwość a potem długo ..... długo ..... nic! 12:46, 15.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

stek bzdurstek bzdur

1 1

Jakich młodych? Stefek Somla młody , albo Głowacki ? Obili Wojtkowi tyłek , że hej . Teraz za pewne będą zrzucać całą odpowiedzialność na Kudelskiego . Ale to nic nie da , nareszcie opozycja wzięła się za nich w odpowiedni sposób . 18:15, 15.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do stek bzdurdo stek bzdur

0 1

ha ha ha... kto się wziął? Chaberski? lanser z PO. Wiemy co PO zrobiła w Polsce i tego towarzystwa do Siedlec NIE WPUŚCIMY 21:51, 16.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018