Zamknij

Sylwester na Placu Sikorskiego przy muzyce Beatlesów

16:46, 29.12.2017 | UM SIEDLCE
REKLAMA
Skomentuj

Jak co roku siedlczanie mogą spędzić Sylwestra na Placu im. gen. Sikorskiego. Tym razem gwiazdą będzie zespół BIG BIT, grający covery The Beatles i inne hity muzyki rozrywkowej.
 
Na koncert rozpoczynający Nowy Rok 2018 zaprasza Miejski Ośrodek Kultury. Oprócz dobrej muzyki na uczestników sylwestrowej zabawy, zaplanowano ciekawe konkursy i atrakcyjne nagrody.
O północy nie zabraknie życzeń złożonych mieszkańcom Siedlec przez Prezydenta Miasta. Wieczór zakończy fantastyczny pokaz sztucznych ogni. Wspaniałą atmosferę do wspólnej zabawy i tańca zagwarantuje występujący na żywo na scenie zespół Big Bit.
Zespół BIG BIT powstał w 1999 roku z inicjatywy Waldemara Kuleczki, muzyka, kompozytora i producenta znanego m.in. z Papa Dance, Oddziału Zamkniętego, Person i jest wyrazem miłości do muzyki i klimatów lat 60-tych oraz hołdem dla geniuszu zespołu The Beatles. Zespół skupia ludzi o podobnych zainteresowaniach muzyczno-artystycznych, będących jednością mentalną, wyznających zbliżony światopogląd. Dążeniem zespołu jest reaktywacja i promocja gatunku muzycznego zwanego big beatem oraz propagowanie dzieł klasyki muzyki rozrywkowej wśród młodej publiczności. Na koncertach oprócz polskich, autorskich piosenek, słyszymy repertuar The Beatles.
Sylwester na Placu 2017 - 31 grudnia 2017 r. (niedziela), godz. 23:00, Plac gen. Sikorskiego.
Rozpoczęcie godz. 23.00: muzyka mechaniczna,
od godz. 23.30 do 23.55: gra zespół BIG BIT,
godz. 23.55: życzenia noworoczne Prezydenta Miasta Siedlce,
godz. 24.00: pokaz sztucznych ogni,
godz. 00.10 do 00.40: 2. część koncertu zespołu BIG BIT,
00.50: zakończenie imprezy.

 

(UM SIEDLCE)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018