Dostał drewnianą pałką w głowę na „osiemnastce”

14:54, 16.03.2017 | BG
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci wyjaśniają kulisy zajścia, do jakiego doszło na urodzinowej imprezie, zorganizowanej w piątek, 10 marca, na terenie gminy Kosów Lacki. Jeden z 18-letnich gości, trafił do warszawskiego szpitala z uszkodzeniami czaszki. 

W sobotę, 11 marca, pół godziny po północy do Szpitala Powiatowego w Sokołowie Podlaskim trafił 18-letni mężczyzna z poważnym urazem głowy. Przedstawiciele służb medycznych poinformowali o tym policję, która zajęła się wyjaśnianiem okoliczności, w jakich mężczyzna został zraniony.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w piątek, 10 marca, około godziny 21.25, na terenie gminy Kosów Lacki, podczas uroczystości zorganizowanej z okazji 18. urodzin. Podczas trwania imprezy 18-latek, który był jednym z gości, w trakcie awantury słownej został uderzony drewnianą pałką przez 20-letniego mieszkańca gminy Kosów Lacki - informuje st. sierż. Dominika Rozbicka, rzecznik prasowy sokołowskiej komendy policji.
Mężczyzna doznał obrażeń głowy, z Sokołowa został przewieziony do szpitala specjalistycznego w Warszawie, gdzie nadal przebywa. Funkcjonariusze z posterunku w Kosowie Lackim wyjaśniają szczegółowo okoliczności piątkowego zajścia.

(BG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017