Dwie sokołowskie szkoły robią wspólnie Dzień Otwarty

21:27, 17.04.2017 | OPR. BG/FOT. KAROL NIEMIRKA
REKLAMA
Skomentuj

Kolejny już raz I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego otwierają swoje podwoje dla gimnazjalistów w jednym dniu. 

W poniedziałek, 24 kwietnia, najpierw o godz. 9.30 uczniów wraz z opiekunami zaprasza Liceum z Sadowej. - To doskonała okazja, by zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, zwiedzić budynek oraz porozmawiać z nauczycielami i uczniami. Przygotowaliśmy wszelkie interesujące informacje o szkole: o profilach, liczbie godzin przedmiotów realizowanych na poziomie podstawowym i rozszerzonym, zajęciach sportowych, artystycznych, o naszych sukcesach, wyjazdach i gościach. Liczymy na pytania, uwagi, wszelkie refleksje – podkreślają przedstawiciele I LO. 
Dwie godziny później, o 11.30, swój Dzień Otwarty rozpocznie sokołowski „Rolnik”. Gimnazjaliści wraz z opiekunami będą mieli okazję zwiedzić placówkę, obejrzeć maszyny i zaplecze, jakimi dysponuje. Zaprezentowane zostaną poszczególne kierunki kształcenia – tu szkoła zaprasza do Technikum Architektury Krajobrazu, Technikum Agrobiznesu, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Mechanizacji Rolnictwa, Technikum Rolniczego i – jedynego w regionie – Technikum Weterynarii. Na gości czekać też będą niespodzianki.
Spotkania w obu szkołach zaplanowano tak, by gimnazjaliści, którzy zdecydują się 24 kwietnia na przyjazd do Sokołowa mogli poznać ofertę obu placówek.

(OPR. BG/FOT. KAROL NIEMIRKA)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018