Zamknij

Zajechał drogę pijanej 50-latce z BMW i wezwał policję

17:09, 29.12.2017 | MJ/KPP ŁUKÓW
REKLAMA
Skomentuj

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miała kierująca pojazdem marki BMW mieszkanka Łukowa. Kobietę, jadącą autem zatrzymał inny kierowca. Wezwani do nietrzeźwej kierującej policjanci, zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

W czwartek, 28 grudnia, po godzinie 18:00 dyżurny łukowskiej komendy policji został telefonicznie powiadomiony o ujętej na ul. Międzyrzeckiej kierującej samochodem osobowym marki BMW. Zgłaszający mieszkaniec gminy Łuków przekazał, iż widział jadący po drodze BMW, którego kierujący swoim zachowaniem wzbudził u niego podejrzenie, że może znajdować się w stanie po spożyciu alkoholu. W związku z tym mężczyzna zajechał drogę swoim pojazdem i uniemożliwił dalszą jazdę kierującej BMW.
We wskazane miejsce natychmiast zostali skierowani łukowscy policjanci. Mundurowi ustalili, iż  50-latka z Łukowa, kierując samochodem osobowym marki BMW miała blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta tłumaczyła się funkcjonariuszom, że wsiadła po alkoholu za kierownicę z głupoty i bezmyślności.
Nietrzeźwej kierującej policjanci zatrzymali prawo jazdy. Wkrótce za popełniony czyn odpowie przed sądem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz kierowania pojazdami na okres nawet do 15 lat

(MJ/KPP ŁUKÓW)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018