Zamknij

Pijany uderzył ojca i groził śmiercią sąsiadom, teraz za to odpowie

09:59, 20.03.2017 | DN/KPP MIŃSK MAZOWIECKI
REKLAMA
Skomentuj

Podczas interwencji w gminie Latowicz policjanci zatrzymali 30-letniego nietrzeźwego mieszkańca, który miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna ten został zatrzymany w związku z uszkodzeniem ciała swojego ojca i groźbami, które kierował do sąsiadów.

Oficer dyżurny przyjął zgłoszenie o pobiciu starszego mężczyzny w gminie Latowicz. Mężczyznę miał  uderzyć jego syn. Poszkodowany trafił do szpitala, między innymi  z podejrzeniem złamania nosa. Policjanci pojechali na miejsce sprawdzić i potwierdzić zgłoszenie.
Funkcjonariusze w efekcie przeprowadzonej interwencji zatrzymali 30-letniego syna poszkodowanego mężczyzny. Zanim podejrzany trafił do policyjnego aresztu, zbadano go alkomatem. Okazało się, że ma on ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci z zespołu kryminalnego zebrali materiał dowodowy, który wstępnie wykazał, że 30-latek dopuścił się uszkodzenia ciała swojego ojca, a do tego kierował groźby do sąsiadów.
Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. To jednak nie koniec tej sprawy. Sprawa jest w toku. Za samo tylko uszkodzenie ciała ojca, 30-letniemu synowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(DN/KPP MIŃSK MAZOWIECKI)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone