Zamknij
REKLAMA

Przechodził na czerwonym świetle i od tego się zaczęło...

21:44, 07.02.2018 | MZ/KPP MIŃSK MAZOWIECKI, FOT. DAILYDRIVER.PL
REKLAMA
Skomentuj

Popełnienie takiego wykroczenia drogowego przez 22 -latka z Mińska Mazowieckiego było powodem interwencji policjantów ogniwa patrolowego. Nerwowe zachowanie mężczyzny podczas kontroli wzbudziło podejrzenie policjantów. Postanowili to sprawdzić. 

Funkcjonariusze komórki patrolowej podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn, którzy w nocy, na jednej z ulic w centrum Mińska Mazowieckiego, popełnili wykroczenie - przechodząc przez przejście dla pieszych podczas nadawanego sygnału czerwonego. Od początku interwencji jeden z mężczyzn nerwowo się zachowywał, czym wzbudził podejrzenia stróżów prawa. Policjanci postanowili sprawdzić powody jego zachowania. Okazało się że mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn.
W toku dalszej pracy, „patrolowcy” potwierdzili, że znaleziony narkotyk to marihuana o wadze ponad 6 gramów. Narkotyk został zabezpieczony, mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
Dochodzeniowcy przedstawili mu zarzuty nielegalnego posiadania środków odurzających. 22-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i poddał dobrowolnie karze, pięciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata i karze grzywny. Drugi z mężczyzn, po dokładnym sprawdzeniu, poniósł konsekwencje popełnionego wykroczenia.

(MZ/KPP MIŃSK MAZOWIECKI, FOT. DAILYDRIVER.PL)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018