Zamknij

W niedzielę Festyn Rodzin Zastępczych Powiatu Węgrowskiego

11:41, 25.05.2017 | ORGANIZATORZY
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie i Parafia św. Ojca Pio w Węgrowie serdecznie zapraszają na imprezę w niedzielę, 28 maja, w godz. 13:00 -17:00przy Parafii św. Ojca Pio w Węgrowie, ul. Bł. Ks. J. Popiełuszki 2.

W programie m.in.:  gry, zabawy i konkursy z nagrodami, prezentacja samochodów sportowych i motocykli, zumba, przejażdżki konne, pokazy wozu strażackiego i policyjnego, znakowanie rowerów, wystawa zwierząt przygotowana przez Lasy Państwowe, integracja sensoryczna, prezentacja rękodzieła ludowego i artystycznego, niespodzianki kulinarne i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych
Dla rodziców, m.in.: możliwość skorzystania ze specjalistycznych konsultacji psychologicznych, pedagogicznych, logopedycznych, terapeutycznych, prowadzonych przez Stowarzyszenie SPONiA; konkurs dla rolników z wiedzy o BHP w rolnictwie z atrakcyjnymi nagrodami fundowanymi przez KRUS, konkurs z nagrodami dla siłaczy „Piłowanie drewna”
Dla najmłodszych: euro-bungee, kule wodne, zjeżdżalnia, trampolina, basen z kulkami, wojna balonowa, animacje.
Rozpoczęcie Festynu poprzedzone zostanie Mszą św. w intencji rodzin zastępczych, która odprawiona zostanie w Kaplicy o godz. 12.00. Wszystkie atrakcje i catering gratis!

(ORGANIZATORZY)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018