Zamknij

Walczą o "Podwórko Talentów Nivea"

13:24, 24.07.2017 | A.K/Fot.podworko.nivea.pl
REKLAMA
Skomentuj

Przedszkole w Wyszkowie, w gminie Liw i Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Baonu Nadbużańskiego Armii Krajowej w Łochowie (powiat węgrowski) walczą o „Podwórko Talentów Nivea”. Głosowanie jeszcze trwa!

To już ostatnia chwila, by spełnić marzenia dzieci z powiatu węgrowskiego, bowiem głosować można tylko do 31 lipca. W konkursie organizowanym przez firmę Nivea bierze udział 200 placówek oświatowych z całej Polski. Tylko dla pierwszej 20 Nivea wybuduje nowoczesne miejsce rekreacji, nauki i zabawy. Podwórko będzie składało się z trzech stref – części dla naukowców, sportowców i artystów. Do najciekawszych atrakcji na pewno zalicza się planetarium (gdzie będzie można obejrzeć gwiezdne konstelacje, układ słoneczny, sklepienie nieba, a także skorzystać z lunet i kalejdoskopów), rowerek (specjalne urządzenie zamieniające energię kinetyczną w elektryczną), innowacyjną piaskownicę naukową i zegar słoneczny.

Głosowanie prowadzone jest na terenie całej Polski za pośrednictwem Internetu oraz aplikacji mobilnej „Podwórko Talentów NIVEA”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przesłanie filmiku promującego działania placówki. Aby wesprzeć swoją ulubioną szkołę czy przedszkole wystarczy oddać głos. Głosować można codziennie. Wyniki zostaną ogłoszone 1 sierpnia do godz. 16.

W tej chwili w pierwszej 20 plasuje się Przedszkole w Wyszkowie (11 pozycja w rankingu). Nieco dalej, bo na pozycji 25 znajduje się szkoła w Łochowie. Aby wygrać, trzeba jednak głosować. Zasada ta sprawdziła się w gminie Liw w ubiegłym roku. Wtedy to „podwórko marzeń” wygrało Samorządowe Przedszkole w Liwie.         

(A.K/Fot.podworko.nivea.pl)
REKLAMA

Komentarze (1)

mama przedszkolakamama przedszkolaka

1 0

Drodzy Czytelnicy Życia Siedleckiego - bardzo prosimy o pomoc w głosowaniu na podwórko nivea. Państwa jedno kliknięcie w ciągu dnia to dla naszych dzieci wiele lat świetnej zabawy i edukacji na przedszkolnym placu zabaw! Z góry dziękujemy za zainteresowanie. Proszę pamiętać że dobro powraca. 23:49, 25.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018