Zamknij

61-latka jechała ekspresówką pod prąd. Straciła prawo jazdy.

16:23, 27.12.2017 | MK/KPP GARWOLIN
REKLAMA
Skomentuj

O dużym szczęściu mogą mówić osoby podróżujące osobowym fordem. Kierowca, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z jadącym pod prąd mondeo zderzył się z passatem. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania 61-letniej kobiecie.

21 grudnia przed godz. 22 oficer dyżurny garwolińskiej jednostki otrzymał telefon od zaniepokojonego kierowcy o tym, że drogą ekspresową S17 pod prąd jedzie samochód. Dyżurny w trybie alarmowym wysłał na miejsce patrol ruchu drogowego. W międzyczasie garwolińskich policjantów poinformowano o zdarzeniu drogowym. Mężczyzna, który kierował osobowym fordem powiedział, że jadąc prawym pasem w kierunku Lublina zauważył jadące wprost na niego auto. Aby uniknąć zderzenia, poszkodowany zjechał na lewą stronę drogi i otarł się o osobowego vw jadącego w tym samym kierunku.
Kierująca fordem mondeo 61-latka tłumaczyła się, że pomyliła kierunki i wjechała na pas prowadzący w kierunku Warszawy, a chciała jechać w kierunku Lublina i postanowiła zawrócić. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostały zatrzymane jej uprawnienia do kierowania. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mieszkanka Garwolina będzie odpowiadała za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za które grozi jej kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

 

(MK/KPP GARWOLIN)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018