Zamknij
REKLAMA

Rowerzysta potrącił i nie udzielił pomocy

09:38, 16.03.2017 | podinsp. Jerzy Długosz, KMP Siedlce
REKLAMA
Skomentuj

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 6 marca pomiędzy godz. 12 a 12.30 na ul. 3 Maja w Siedlcach. Podczas tego zdarzenia nieustalona w chwili obecnej osoba kierująca rowerem na przejściu dla pieszych znajdującym się na ścieżce rowerowej potrąciła kobietę.

Sprawca nie udzielając pokrzywdzonej pomocy, oddalił się z miejsca zdarzenia. Potrącona kobieta doznała złamania ręki. Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają inne istotne informacje związane z tą sprawą, o kontakt z Komendą Miejska Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

(podinsp. Jerzy Długosz, KMP Siedlce)
REKLAMA

Komentarze (1)

Mieszkaniec SiedlecMieszkaniec Siedlec

0 0

Często chodzę ul. 3-go Maja i zdarza się, że rowerzyści korzystający ze ścieżki rowerowej nie uznają pasów namalowanych dla pieszych. Kiedyś jadąca dość szybko kobieta o mały włos nie potrąciła mnie na skrzyżowaniu przy ul. Floriańskiej, chociaż pasy na ścieżce są dobrze widoczne, była oburzona, że się tam znalazłem, bo przecież "ona jest na ścieżce rowerowej". 20:49, 19.03.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018