Siedlce

Poszukiwani świadkowie wypadku

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło w 21 czerwca o godzinie 15.20 przy ul. Siedleckiej w Zbuczynie.

Podczas tego zdarzenia kierujący pojazdem toyota land cruiser koloru srebrnego, jadąc trasą K-2 od strony miejscowości Zbuczyn w kierunku Siedlec najechał na tył zaparkowanego na prawym poboczu zestawu TIR, w wyniku czego śmierć na miejscu ponieśli kierujący oraz jego pasażerka, obywatele Federacji Rosyjskiej. Z relacji świadków wynika, że za pojazdem toyota, w tym samym kierunku jechał nieustalony dotychczas samochód terenowym (SUV), którego kierowca tuż przed zaistnieniem zdarzenia podjął manewr jego wyprzedzania.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Amatorzy kawy i słodyczy trafili do policyjnego aresztu

Profesjonalne działanie pracownika ochrony i szybka reakcja siedleckich policjantów zostało uwieńczone zatrzymaniem dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież artykułów spożywczych.

25 sierpnia dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez pracownika ochrony jednej z sieci sklepów w Siedlcach, że ze sklepu wyszedł mężczyzna, który najprawdopodobniej ukradł artykuły spożywcze.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Vito zaprosiło do Chin

Gościem spotkania z cyklu VITOexTrEAM była Anna Jaklewicz, archeolog i podróżniczka. W Siedlcach oprowadzała po dalekich Chinach, przedstawiając tamtejsze grupy etniczne.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dni Siedlec – długie, różnorodne, energetyczne, z Afromentalem i Chylińską!

Od piątku, 26 sierpnia, zaczynają się "Dni Siedlec". Pierwszego dnia usłyszymy i zobaczymy dużo folkloru, trwać bowiem będzie barwne widowisko, czyli Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny. 27 sierpnia wiele atrakcji czeka najmłodszych przy siedleckim amfiteatrze. 28 sierpnia startuje 7. Bieg Siedleckiego Jacka. Istotnym punktem "Dni Siedlec" będzie też 13. już Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Po godzinach… ZUS

Nie masz czasu na załatwienie spraw nawet w wydłużonych godzinach pracy urzędów? ZUS wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zaprasza na swoje sale obsługi aż do godziny 18.00.

- Reagujemy na wskazania naszych klientów, dla których poniedziałkowe wydłużone godziny pracy placówek ZUS są nadal niewystarczające na załatwianie spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych. Jesteśmy instytucją usługową dla społeczeństwa, dlatego chcemy zapewnić naszym klientom niezbędny komfort czasowy – uzasadnia wprowadzane zmiany w zakresie godzin pracy sal obsługi klienta Kazimierz Sujka, Dyrektor Oddziału ZUS w Siedlcach.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Rozbójnik trafił do aresztu

Rozbój, który miał miejsce dwa miesiące temu, nie ujdzie płazem 30-letniemu mieszkańcowi Siedlec.

Do przestępstwa doszło 13 czerwca w Siedlcach. Tego wieczoru do 27-letniego mieszkańca Łosic podeszło dwóch mężczyzn, którzy przewrócili go na chodnik, pobili, a następnie dokonali kradzieży portfela z dokumentami, telefonu komórkowego i innych rzeczy.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 449