Policja nie odpuszcza. Kolejni aresztowani za handel narkotykami.

W ostatnich dniach kolejne dwie osoby zostały aresztowane za handel narkotykami. Tym razem to 56-letnia kobieta i 37-letni mężczyzna. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Sokołowski sąd aresztował na trzy miesiące 56-letnią kobietę i 37-letniego mężczyznę. Podejrzani są głównie o handel narkotykami w dużych ilościach. Kobiecie za popełnione przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności, a aresztowanemu mężczyźnie nawet do 12 lat.
To nie koniec zatrzymań osób, które posiadały i handlowały narkotykami. W najbliższych dniach możemy się spodziewać kolejnych zatrzymań.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Zatrzymany z marihuaną

Policjanci Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-letniego mężczyznę, u którego ujawniono 265 gramów marihuany.

» Jazdę zakończył w witrynie sklepu

32-letni siedlczanin kierujący samochodem pod wpływem alkoholu na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Świętojańskiej utracił panowanie na autem i uderzył w witrynę sklepu.

» Kradli i wpadli

Siedleccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w związku ze sprawą kradzieży akumulatorów i paliwa na terenie dwóch firm transportowych.

» Wiadomość dla sąsiada, kasa dla złodzieja

W ostatnich dniach na terenie Siedlec dwie osoby starsze zostały okradzione przez przestępców, którzy dostali się do mieszkań pod pozorem zostawienia informacji dla sąsiadów.

» II edycja kampanii „Cyberprzemoc – nie jesteś sam”

6 października w Urzędzie Miasta w Siedlcach odbyła się konferencja inaugurująca II edycję kampanii „Cyberprzemoc – nie jesteś sam”. Udział w niej wzięli przedstawiciele instytucji...

Komentarze  

 
+1 # anula 2012-09-17 10:42
i po mafii:(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # zmartwiony 2012-09-17 16:13
Zaskoczony jestem,że kobiety w tym wieku zajmują się handlem narkotyków.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane