Repki: policja zaprasza na debatę

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Repki do udziału w debacie poświęconej bezpieczeństwu. W debacie wezmą udział przedstawiciele Policji i władz gminy Repki.

4 czerwca 2013 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Repki odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy. W trakcie debaty omówione zostaną zagadnienia bezpieczeństwa na terenie gminy Repki.
W debacie weźmie udział wójt gminy Repki Krystyna Mikołajczuk-Bohowicz, przewodniczący Rady Gminy Repki Adam Czarnocki oraz przedstawiciele policji na czele z kierownikiem Posterunku Policji w Repkach asp.szt. Jackiem Patejko.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Nowe czarne punkty nad wodą

Jak pokazują policyjne statystyki, wakacje to czas, kiedy dochodzi do największej liczby utonięć. Tylko w ubiegłym roku na terenie całego Mazowsza doszło do 63 tego typu zdarzeń. Dlatego aby...

» Amfetamina i mefedron w zamrażarce

Ponad 400 gramów amfetaminy i 13 gramów mefedronu zabezpieczyli wczoraj łukowscy kryminalni. Nielegalne środki psychotropowe schowane były w zamrażarce. Policjanci zatrzymali dwoje 41-latków i...

» Zatrzymani sprawcy kradzieży

Do aresztu trafili dwaj bracia, którzy z zaplecza sklepu zabrali damską torebkę. Jak się okazało, mężczyźni mieli na sumieniu także inne kradzieże.

» Zabezpieczyli ponad 2 kg substancji odurzających

Policjanci pionu kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach podczas kontroli samochodu bmw zabezpieczyli ponad 2 kg substancji odurzających. W związku z tą sprawą zatrzymano dwie osoby.

» Próbował wyłudzić oszczędności 75-latki

Siedleccy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który podszywając się telefonicznie pod funkcjonariusza CBŚP, próbował wyłudzić od 75-letniej kobiety kilkaset tysięcy złotych.

Komentarze  

 
+1 # gminny 2013-06-04 20:01
a mówili że w powiecie zatrudnili 4 fachowców od stanu kryzysu bezpieczeństwa i innych rzeczy niezbędnych do bez stesowego życia zaproście tych ekspertów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane