Repki: policja zaprasza na debatę

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Repki do udziału w debacie poświęconej bezpieczeństwu. W debacie wezmą udział przedstawiciele Policji i władz gminy Repki.

4 czerwca 2013 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Repki odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy. W trakcie debaty omówione zostaną zagadnienia bezpieczeństwa na terenie gminy Repki.
W debacie weźmie udział wójt gminy Repki Krystyna Mikołajczuk-Bohowicz, przewodniczący Rady Gminy Repki Adam Czarnocki oraz przedstawiciele policji na czele z kierownikiem Posterunku Policji w Repkach asp.szt. Jackiem Patejko.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Policja apeluje: rozważnie na grzybobranie

Na terenie powiatu węgrowskiego, w sezonie grzybobrania policja odbiera wiele zgłoszeń o osobach, które zgubiły się w lesie.

» Łosicka kronika policyjna

W minionym tygodniu łosiccy policjanci otrzymali zawiadomienia o trzech przestępstwach przeciwko mieniu. Ponadto zatrzymano nietrzeźwego kierowcę oraz poszukiwanego.

» 49-latek zastrzelił dzięcioła

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu wczoraj przez łukowskich policjantów mężczyźnie. 49-latek strzelił z wiatrówki do dzięcioła. W wyniku zdarzenia postrzelony ptak padł.

» Na „dwóch gazach”

W weekend węgrowscy funkcjonariusze znów zatrzymali nietrzeźwych kierujących.

» O cyberprzemocy i przemocy rówieśniczej

Policjantka z wydziału do spraw wykroczeń, nieletnich i patologii st. sierż. Dominika Witek przeprowadziła prelekcję na temat bezpieczeństwa w różnych dziedzinach dla uczniów Zespołu...

Komentarze  

 
+1 # gminny 2013-06-04 20:01
a mówili że w powiecie zatrudnili 4 fachowców od stanu kryzysu bezpieczeństwa i innych rzeczy niezbędnych do bez stesowego życia zaproście tych ekspertów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane