Repki: policja zaprasza na debatę

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Repki do udziału w debacie poświęconej bezpieczeństwu. W debacie wezmą udział przedstawiciele Policji i władz gminy Repki.

4 czerwca 2013 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Repki odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy. W trakcie debaty omówione zostaną zagadnienia bezpieczeństwa na terenie gminy Repki.
W debacie weźmie udział wójt gminy Repki Krystyna Mikołajczuk-Bohowicz, przewodniczący Rady Gminy Repki Adam Czarnocki oraz przedstawiciele policji na czele z kierownikiem Posterunku Policji w Repkach asp.szt. Jackiem Patejko.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Podpalacz i złodziej zatrzymani

Funkcjonariusze węgrowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże z włamaniem. Jeden z nich podejrzany również za podpalenie drewnianej stodoły. 

» Potrącił pieszego

27 marca, w Łochowie, kierujący Volkswagenem jadąc w terenie zabudowanym, w miejscu nieoświetlonym potrącił idącego w przeciwnym kierunku mężczyznę.

» Pijani za kółkiem

Nie sposób zapobiec nieodpowiedzialnym zachowaniom niektórych kierowców, któ®zy siadają za kierownicą pod wypływem alkoholu. 

» Targi Pracy w „Szarej”

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko sokołowskiej policji podczas Targów Edukacji, Pracy i Kariery „Szarada” w Zespole Szkół nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Wiele osób...

» Nauka w mundurze

Służba w mundurze jest dla wielu młodych osób tym, co chcieliby robić w dorosłym życiu. Takie marzenie pomagają spełnić klasy mundurowe. Dotychczas na terenie powiatu sokołowskiego...

Komentarze  

 
+1 # gminny 2013-06-04 19:01
a mówili że w powiecie zatrudnili 4 fachowców od stanu kryzysu bezpieczeństwa i innych rzeczy niezbędnych do bez stesowego życia zaproście tych ekspertów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane