Warning: getimagesize(images/stories/Wegrow/2012/A/galeria.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /plugins/content/smartresizer.php on line 244

Galeria Mistrza Jana w 2013 r.

W Węgrowie, na dawnym terenie dworca PKS, rusza budowa dużego obiektu handlowego. Zakończenie zapowiadane jest na kwiecień przyszłego roku. Powołana do realizacji tej inwestycji spółka z o.o. Galeria Mistrza Jana przeznacza pod wynajem ponad 3,5 tys. m2.
- Cel inwestycji jest, oczywiście, biznesowy, ale dla nas jako mieszkańców ważny jest też jego aspekt miastotwórczy - mówi jej przedstawiciel, Tadeusz Kłos. - Zamierzamy też wspierać promocję miasta poprzez realizację imprez zaprogramowanych przez firmę Galeria Mistrza Jana.

Więcej w Życiu Siedleckim z 3 sierpnia 2012 r.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Mobbingu nie ma, a skarga jest bezzasadna

O konflikcie między dyrektor szkoły podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie i grupą nauczycieli jest głośno od kilku miesięcy. 

» Policja apeluje: rozważnie na grzybobranie

Na terenie powiatu węgrowskiego, w sezonie grzybobrania policja odbiera wiele zgłoszeń o osobach, które zgubiły się w lesie.

» 57-latka odnaleziona!

Dziś rano, 57-letnia mieszkanka Węgrowa, która zaginęła w piątek, 2 października została odnaleziona w Sokołowie Podlaskim.

» Zaginęła 57-letnia mieszkanka Węgrowa

W piątek, 2 października w lesie Stołyń Nowiny zaginęła 57-letnia mieszkanka Węgrowa. 

» Problem, który sam się nie rozwiąże

Czy skargi dotyczące złego zarządzania Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Węgrowie są zasadne? Czy niewłaściwa, zdaniem grupy nauczycieli, atmosfera pracy uległa poprawie? I wreszcie:...

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane