Warning: getimagesize(images/stories/Wegrow/2012/A/galeria.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /plugins/content/smartresizer.php on line 244

Galeria Mistrza Jana w 2013 r.

W Węgrowie, na dawnym terenie dworca PKS, rusza budowa dużego obiektu handlowego. Zakończenie zapowiadane jest na kwiecień przyszłego roku. Powołana do realizacji tej inwestycji spółka z o.o. Galeria Mistrza Jana przeznacza pod wynajem ponad 3,5 tys. m2.
- Cel inwestycji jest, oczywiście, biznesowy, ale dla nas jako mieszkańców ważny jest też jego aspekt miastotwórczy - mówi jej przedstawiciel, Tadeusz Kłos. - Zamierzamy też wspierać promocję miasta poprzez realizację imprez zaprogramowanych przez firmę Galeria Mistrza Jana.

Więcej w Życiu Siedleckim z 3 sierpnia 2012 r.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» „Złotówka do złotówki”

Czy staroście węgrowskiemu i zarządowi powiatu uda się przekonać wójtów i przeforsować swój projekt finansowania budowy i remontów dróg powiatowych ? Od kilku lat gminy partycypują w...

» Włamywacz ujęty

24 stycznia, dyżurny węgrowskiej policji przyjął zgłoszenie o włamaniu do apteki w Węgrowie.

» Policjanci podsumowani ubiegły rok

W sali konferencyjnej starostwa powiatowego odbyła się roczna odprawa, podsumowująca pracę węgrowskiej policji w 2014 roku.

» Znów pijani za kierownicą

Nie ma praktycznie tygodnia aby węgrowscy policjanci nie zatrzymali kierujących pod wpływem alkoholu. Niestety ta statystyka się powiększa.

» Spór o auto i barierkę z fotografią w tle

Sesja rady powiatu węgrowskiego, która odbyła się 14 stycznia miała być spokojna i rzeczowa. W porządku obrad nie było punktów, które mogły wywołać nieporozumienia lub spory.

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane