Rezonans na miejscu

Nie do Warszawy ani Otwocka. Od początku stycznia w rezonans magnetyczny można wykonać także w Garwolinie.

- Choć rezonans obsługuje zupełnie inny podmiot, pacjenci tego nie odczują. Być może zauważą tylko inną tabliczkę na drzwiach gabinetu - mówi Krzysztof Żochowski, dyrektor SP ZOZ w Garwolinie. To właśnie w podziemiach Szpitala Powiatowego mieści się nowa pracownia rezonansu magnetycznego. Pierwszy pacjent był badany już 2 stycznia.

 

Dzięki nowoczesnej aparaturze można wykonać badania głowy, zatok, szyi, kręgosłupa, stawów, klatki piersiowej, jamy brzusznej czy miednicy. Pracownia obsługiwana przez firmę Multi-Med Centrum Diagnostyki Medycznej jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00 (tel. 25 684 47 81 lub 25 684 47 82). Jak zapewnia Anna Wydra, pracownik firmy, badania są wykonywane nieodpłatnie dla pacjentów ze skierowaniem od lekarza specjalisty oraz odpłatnie dla tych osób, które chcą się przebadać na własną rękę, prywatnie.

łk

Więcej w ŻS z 11 stycznia.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Zwłoki 62-latka w rowie

W piątek, 5 lutego, w Podebłociu (gm. Trojanów) znaleziono w przydrożnym rowie zwłoki 62-letniego mężczyzny. Na ciele miał rany kłute i cięte.

» XIV Bal Mistrzów Sportu

Już w sobotę, 6 lutego, odbędzie się jedyna i niepowtarzalna zabawa karnawałowa w iście w mistrzowskim stylu. W Hotelu & Restauracji Sulbin będzie huczny XIV Bal Mistrzów Sportu.

» Maria Koc w mieście i gminie Łaskarzew

5 lutego (piątek) Wicemarszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Maria Koc w towarzystwie Pana Posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka złoży wizytę w mieście i gminie Łaskarzew.Celem wizyty...

» Za trud włożony w wychowanie żołnierzy (galeria zdjęć)

24 mieszkańców gminy Parysów zostało odznaczonych srebrnymi medalami „Za zasługi dla obronności kraju”. Odznaczenia trafiły do rodziców żołnierzy.Uroczystość z tej okazji odbyła się...

» Zasnął za kierownicą tira

We wtorek rano miał miejsce wypadek na krajowej „siedemnastce”, tuż za obwodnicą Garwolina. Kierowca ciężarowej scani zasnął za kierownicą i wjechał do rowu.

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane