Zlikwidowali magazyn z kontrabandą

W piątek (24.05) w miejscowości Skarżyn policjanci z Komisariatu Policji w Skórcu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Przestępstw Gospodarczy i Korupcji współpracując ze służbą celną zlikwidowali nielegalny magazyn wyrobów tytoniowych i alkoholu. Podczas akcji znaleziono ponad 25 000 paczek papierosów oraz ponad 60 litrów spirytusu bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

W piątek policjanci z KP w Skórcu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Przestępstw Gospodarczych oraz Izby Celnej z Siedlec przeprowadzili działania wymierzone w osoby zajmujące się handlem alkoholem i papierosami bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Wspólna akcja przeprowadzona była na obszarze powiatu siedleckiego. Podczas przeszukania jakie przeprowadzono na jednej z posesji w miejscowości Skarżyn ujawniono 25 220 paczek nielegalnych papierosów oraz 68 litrów spirytusu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W związku z tą sprawą zatrzymano 57 – letniego mężczyznę. W najbliższym czasie odpowie on za przestępstwo skarbowe, a grozi mu za to może m. in. bardzo wysoka grzywna.

autor: nadkom. Jerzy Długosz
KMP w Siedlcach.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Jan Paweł II – Patron Rodziny

Pod takim hasłem 11 października obchodzić będziemy XV Dzień Papieski. Uroczystości z tej okazji odbędą się także w Siedlcach.

» Siedlce znane i nieznane

7 października w Akademickiej Galerii Fotografii przy ulicy Sienkiewicza w budynku Wydziału Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach odbył się wernisaż czterech wystaw...

» Zatrzymany z marihuaną

Policjanci Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-letniego mężczyznę, u którego ujawniono 265 gramów marihuany.

» Jazdę zakończył w witrynie sklepu

32-letni siedlczanin kierujący samochodem pod wpływem alkoholu na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Świętojańskiej utracił panowanie na autem i uderzył w witrynę sklepu.

» Kradli i wpadli

Siedleccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w związku ze sprawą kradzieży akumulatorów i paliwa na terenie dwóch firm transportowych.

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane