Festyn dla Michałka już w niedzielę

W Jedlance zorganizowany będzie festyn charytatywny na rzecz Michałka Kwiatkowskiego.

Chłopczyk urodził się z wrodzoną wadą genetyczną - brakiem kości piszczelowej. Grozi mu amputacja nóżki. Szansą dla rodziców - Elżbiety i Jarosława - jest operacja w Stanach Zjednoczonych. Jej koszt to 500 tys. zł. W akcję charytatywną włączyli się mieszkańcy powiatu łukowskiego.

W niedzielę, 14 lipca, odbędzie się festyn charytatywny. Rozpocznie się on o godz. 12:30 turniejem piłki nożnej. Uroczyste otwarcie nastąpi o godz. 15:00.  Przewidziano występy zespołów disco polo, licytację, loterię, konkursy, rozgrywki sportowe i dyskotekę.

Szczegóły na stronie. Michałek jest podopiecznym Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Wpłaty można kierować na konto Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615. Tytułem: 20551 - Kwiatkowski Michał Jedlanka - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. PK

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Festyn w Bielanach-Jarosławach

W niedzielę, 5 czerwca, na terenie Zespołu Oświatowego im. św. Królowej Jadwigi w Bielanach-Jarosławach odbędzie się zorganizowany przez uczniów, nauczycieli i rodziców Festyn Rodzinny.

» Dzień Dziecka w Wiosce Dziecięcej

SOS Wioska Dziecięca w Siedlcach zaprasza na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w środę, 1 czerwca.

» W niedzielę Festyn Rodzinny w Węgrowie

Caritas Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza w najbliższą niedzielę, 29 maja, na Rynek Mariacki w Węgrowie, gdzie odbędzie się Festyn Rodzinny „Bądźmy razem - zdrowi, aktywni,...

» Festyn rodzinny w Podsuszu

23 sierpnia, przy świetlicy wiejskiej w Podsuszu, gmina Grębków odbędzie się I letni piknik rodzinny.

» Dożynki i festyn w Grębkowie

30 sierpnia, w Grębkowie odbędzie II dożynkowy festyn parafialny. Organizatorem jest miejscowa parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła. 

Komentarze  

 
0 # Siedlczanka 2014-06-12 11:15
Jest możliwość zrefundowania przez NFZ, długa i żmudna praca ale się opłaca!!. Podobną operacje przeszła Marysia z Siedlec w Stanach Zjednoczonych operował ją Dr Paley. Można umówić się na wizytę na lotnisku w Niemczech lub we Francji. Warto poszukać w necie jest bardzo dużo informacji i jeszcze więcej nadziei!
Wytrwałości i powodzenia życzę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane