Tragiczny wypadek w Kupientynie

83-letnia pasażerka peugeota zginęła w wypadku drogowym na drodze krajowej nr 63 w Kupientynie (powiat sokołowski). Samochód, którym jechała z nieznanych przyczyn zjechał na lewą stronę i uderzył w drzewo. Kierująca samochodem kobieta była trzeźwa.

Wczoraj, 9 października, około godz. 12.35 w Kupientynie gmina Sabnie, na drodze krajowej nr 63, kierująca samochodem osobowym peugeot 106 kobieta, z nieznanych przyczyn zjechała na lewą stronę i uderzyła w drzewo.

Podróżująca z nią 83-letnia kobieta zginęła na miejscu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej samochodem – kobieta była trzeźwa.
Policjanci apelują do świadków tego tragicznego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim ul. Wolności 50 tel. 25 7872011 lub tel. 997.
Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Tuwim i kabaret

26 listopada w Kawiarni Filmowej w SOK odbył się wykład w ramach Sokołowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pt. „Julian Tuwim, historia polskiego kabaretu lat '30”.

» Znów wypadek na K-62

Droga krajowa 62 należy do najniebezpieczniejszych w powiecie węgrowskim. Często dochodzi tam do wypadów.

» Kabaret Skeczów Męczących w SOK

25 listopada na deskach sceny Sokołowskiego Ośrodka Kultury wystąpił Kabaret Skeczów Męczących. Panowie rozbawili sokołowską publiczność do łez!

» Bal Klubu Seniora

We wtorek, 24 listopada, o godz. 17 w sali weselnej „Forest” w Brzozowie na zabawie tanecznej bawili się członkowie sokołowskiego Klubu Seniora „Jutrzenka”.

» Działania „Alkohol i narkotyki”

Alkohol, brawura, brak wyobraźni i rozsądku to główne przyczyny groźnych zdarzeń drogowych. W dniach 25-28 listopada na drogach powiatu łosickiego oraz na terenie całego województwa...

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane