Tragiczny wypadek w Kupientynie

83-letnia pasażerka peugeota zginęła w wypadku drogowym na drodze krajowej nr 63 w Kupientynie (powiat sokołowski). Samochód, którym jechała z nieznanych przyczyn zjechał na lewą stronę i uderzył w drzewo. Kierująca samochodem kobieta była trzeźwa.

Wczoraj, 9 października, około godz. 12.35 w Kupientynie gmina Sabnie, na drodze krajowej nr 63, kierująca samochodem osobowym peugeot 106 kobieta, z nieznanych przyczyn zjechała na lewą stronę i uderzyła w drzewo.

Podróżująca z nią 83-letnia kobieta zginęła na miejscu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej samochodem – kobieta była trzeźwa.
Policjanci apelują do świadków tego tragicznego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim ul. Wolności 50 tel. 25 7872011 lub tel. 997.
Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Bez podania przyczyn

Od stycznia doktor Teresa Dąbrowska przestała kierować oddziałem neonatologicznym w sokołowskim szpitalu. I choć przeciwko tej decyzji wystąpiła konsultant wojewódzka w dziedzinie...

» W krainie wyobraźni

Sokołowski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z cyklu Bajkowa Niedziela. Na scenie zagości Teatr Banasiów ze spektaklem „Akademia Wyobraźni, czyli wyobraź sobie wyobraźnię”.Patrząc...

» Uciekła z miejsca kolizji

19 stycznia na skrzyżowaniu ul. Partyzantów i Składowej w Siedlcach kierująca fiatem seicento doprowadziła do kolizji z citroenem jumperem, po czym oddalił się z miejsca.

» Wójt wykręcił się księdzem po kolędzie

Rada Gminy Sokołów Podlaski poważnie zmniejszyła fundusze dla niepublicznych szkół w Czerwonce i Przywózkach. - Przykro, że przyłożyli do tego rękę radni z naszego terenu - skarżą się...

» Pod prąd, na podwójnym gazie i bez uprawnień

W Sulejówku doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich jechał pod prąd drogą jednokierunkową, a do tego był nietrzeźwy i miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie.

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane