Tragiczny wypadek w Kupientynie

83-letnia pasażerka peugeota zginęła w wypadku drogowym na drodze krajowej nr 63 w Kupientynie (powiat sokołowski). Samochód, którym jechała z nieznanych przyczyn zjechał na lewą stronę i uderzył w drzewo. Kierująca samochodem kobieta była trzeźwa.

Wczoraj, 9 października, około godz. 12.35 w Kupientynie gmina Sabnie, na drodze krajowej nr 63, kierująca samochodem osobowym peugeot 106 kobieta, z nieznanych przyczyn zjechała na lewą stronę i uderzyła w drzewo.

Podróżująca z nią 83-letnia kobieta zginęła na miejscu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej samochodem – kobieta była trzeźwa.
Policjanci apelują do świadków tego tragicznego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim ul. Wolności 50 tel. 25 7872011 lub tel. 997.
Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Smakowity festiwal

Sokołowski Ośrodek Kultury, Terenowy Zespół Doradczy w Sokołowie Podlaskim oraz Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim zapraszają na XIII Festiwal Kuchni Regionalnej „Jesień na Mazowszu...

» Spotkanie z poezją

Miejska Biblioteka Publiczna im. K. I. Gałczyńskiego i Klub Literacki Erato zapraszają na spotkanie z poezją pod hasłem „Oto widzisz, znowu idzie jesień...”.

» Wypadek na ul. Brzeskiej

16 października na ul. Brzeskiej w Siedlcach doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły trzy pojazdy. Jeden z jego uczestników z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

» Koncert na 50-lecie

Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Bogusław Karakula oraz dyrektor Sokołowskiego Ośrodka Kultury Iwona Kopiwoda serdecznie zapraszają na jubileusz 50-lecia Sokołowskiego Ośrodka Kultury,...

» O Złote Pióro Ogińskiego

W dniach 17-19 października w Sokołowie Podlaskim odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Tańców Polskich „O Złote Pióro Księcia Michała Kleofasa Ogińskiego”. Zapraszamy do hali...

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane