Tragiczny wypadek w Kupientynie

83-letnia pasażerka peugeota zginęła w wypadku drogowym na drodze krajowej nr 63 w Kupientynie (powiat sokołowski). Samochód, którym jechała z nieznanych przyczyn zjechał na lewą stronę i uderzył w drzewo. Kierująca samochodem kobieta była trzeźwa.

Wczoraj, 9 października, około godz. 12.35 w Kupientynie gmina Sabnie, na drodze krajowej nr 63, kierująca samochodem osobowym peugeot 106 kobieta, z nieznanych przyczyn zjechała na lewą stronę i uderzyła w drzewo.

Podróżująca z nią 83-letnia kobieta zginęła na miejscu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej samochodem – kobieta była trzeźwa.
Policjanci apelują do świadków tego tragicznego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim ul. Wolności 50 tel. 25 7872011 lub tel. 997.
Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Taniec żydowski w MBP

Taniec żydowski, podobnie jak muzyka żydowska, rozwijał się i zmieniał na przestrzeni wieków. Często zapożyczano elementy popularnych, współczesnych tańców, wciąż jednak zachowywano...

» Integracja, sport, czytelnictwo

W dniach 25-26 września w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Sokołowie Podlaskim odbył się biwak dla uczniów klas czwartych. Organizatorami spotkania byli: Ewa Góral, Barbara Kosieradzka,...

» Z Siedlec do Rozbitego Kamienia

27 września, w słoneczny jesienny dzień, odbył się XVI Mazowiecki Samochodowy i Motocyklowy Rajd Turystyczny.Ponad 40 samochodów osobowych oraz 20 motocykli przemierzyło trasę z Siedlec przez...

» Kolizja trzech ciężarówek

1 października ok. godz. 11 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Woźniki doszło do zderzenia pomiędzy trzema pojazdami ciężarowymi.

» Dachował pod Kisielanami

W czwartek, 1 października, po południu w Kisielanach Kucach na trasie Siedlce - Węgrów dachował samochód osobowy. Trzy osoby podróżujące samochodem, w tym dziecko, trafiły do szpitala.

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane