REKLAMA
09:36, 15.12.2017
Zakup sprzętu AGD czy RTV to spory wydatek. Osoby, które nie zgromadziły odpowiednio wysokich oszczędności, mają do wyboru zakupy na raty lub zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Które rozwiązanie jest korzystniejsze?
00:00, 15.12.2017
Słowo „decoupage” pochodzi z języka francuskiego, od czasownika „decouper” – wycinać. Oznacza technikę zdobienia przedmiotów za pomocą wzorów z papieru lub serwetki. Proces zdobniczy opiera się na przyklejaniu ozdoby grubą warstwą lakieru, która sprawi, że będzie wyglądała jak namalowana.
14:08, 07.12.2017
Przewaga legalnego zatrudnienia nad pracą „na czarno” jest bezsprzeczna. Co jednak zrobić, gdy pomimo potrącania składek z naszej pensji pracodawca nie odprowadza ich do ZUS?
00:00, 02.12.2017
Zajęci wykańczaniem domu, często zaniedbujemy przestrzeń przed nim. Tymczasem przytulny, zielony i ładnie oświetlony ogród stanowi o prestiżu posesji i guście mieszkańców. Jakie oświetlenie ogrodowe wybrać, aby stworzyć funkcjonalny ogród, który będzie służył nam również wieczorami?
06:00, 28.11.2017
Konieczność regularnego opłacania składki ubezpieczeniowej to jeden z obowiązków wszystkich właścicieli pojazdów zarejestrowanych w Polsce. Jeżeli posiadasz auto, na pewno widzisz, że OC drożeje z roku na rok. Pytania o sposoby na zaoszczędzenie jeszcze nigdy nie były aż tak zasadne. Dlatego dziś podpowiadamy, jak zapłacić tańszą składkę.
00:00, 24.11.2017
Niezależnie od stażu swojego związku i etapie, na którym obecnie jesteś w tej kwestii musisz wiedzieć, że randkowanie jest niezmiernie istotną kwestią. Zależy Ci na oryginalności? Szukasz ciekawych pomysłów na niebanalną randkę? Zainspiruj się najciekawszymi pomysłami, spraw przyjemność ukochanej osobie i zadbaj o relację z drugą połówką najlepiej jak potrafisz! Strzeż się oklepanych pomysłów i wykaż się oryginalnością - to naprawdę działa!
00:00, 21.11.2017
Przekaźniki czasowe są urządzeniami, które posiadają bardzo specyficzny mechanizm. To właśnie dzięki niemu możliwe staje się wykorzystywanie różnych funkcji czasowych. Wykorzystywane są one na wiele różnych sposobów, gdyż posiadają wiele odmian. Dlatego warto wiedzieć w jaki sposób można w pełni wykorzystać potencjał przekaźników czasowych.
00:00, 15.11.2017
Geodezja i pomiary budowlane to dziedzina, w której w ostatnich dziesięcioleciach obserwować można stały postęp - kolejne lata przynoszą rozwiązania, które pozwalają mierzyć coraz dalej i precyzyjniej, szybciej i wygodniej. Ogromny postęp technologiczny zauważyć można między innymi w dziedzinie inwentaryzacji i konserwacji zabytków, która na dobre żegna się z pomiarami opartymi wyłącznie na taśmie pomiarowej, z ewentualnym dodatkiem dalmierza i zdjęć, z których detale przerysowuje się ręcznie. To, co najciekawsze, dzieje się dziś na styku optyki i technologii elektronicznych - tam, gdzie precyzyjny obraz łączy się z precyzyjnym pomiarem.
00:00, 09.11.2017
Urządzanie dziecięcego pokoju jest zajęciem tak wdzięcznym, że potrafi sprawić wiele radości nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom. Lubiane bajkowe motywy i przyjemna dla oka kolorystyka sprawiają, że nawet dorośli przenoszą się na chwilę do krainy pięknych księżniczek i dzielnych rycerzy. Zobaczcie, jakie propozycje mebli dziecięcych dla Was przygotowaliśmy.
12:50, 07.11.2017
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zakończył wysyłkę ponad 3,6 mln listów do płatników składek z informacją o nowym indywidualnym numerze składkowym. Niestety duża część korespondencji nie została odebrana. Dotyczy to ponad 1000 przedsiębiorców z terenu wschodniego Mazowsza. Bez numeru rachunku od nowego roku nie uda się przelać pieniędzy za składki.
REKLAMA
08:40, 03.11.2017
Wypadek. Chwila grozy, ale szybko trzeba ochłonąć. Jeśli nic Ci nie jest, pora zainteresować się rozliczeniami za szkody. Kto za nie płaci? Rozważmy możliwe scenariusze.
00:00, 01.11.2017
Każdego miesiąca kolejni pracownicy zwalniani są bez okresu wypowiedzenia i to w dodatku z ich winy. Jednak według prawa pracy ten rodzaj zwolnienia musi być podparty konkretnymi warunkami. W dodatku nie zawsze pracodawca ma prawo zastosować zwolnienie dyscyplinarne.
06:00, 25.10.2017
Na wysokość składki ubezpieczenia OC wpływa wiele czynników. Chociaż istotną rolę odgrywa przede wszystkim wiek kierowcy oraz jego doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, niektóre firmy ubezpieczeniowe biorą pod uwagę... wykonywany zawód. Z czego to wynika i kto musi liczyć się z wysokimi składkami? Odpowiadamy.
00:00, 25.10.2017
Troska o groby najbliższych osób to wciąż żywy obraz pamięci oraz swojego rodzaju hołd, jaki możemy złożyć tym, których nam tak bardzo brakuje. Jeśli chcesz, aby groby Twoich najbliższych były zadbane, musisz pamiętać o nich nie tylko przed listopadowymi Zaduszkami. O czym warto pamiętać na co dzień i na czym się skupić, aby uzyskać pożądane efekty w postaci zadbanego nagrobka? Przeczytaj poniższe wskazówki i zacznij dbać odpowiednio o mogiłę najbliższych!
13:46, 23.10.2017
Nie da się prowadzić biznesu w oderwaniu od tego, co tu i teraz. Bycie na czasie to jeden z podstawowych warunków efektywnego funkcjonowania firmy. Na szkoleniu „Dzień Dobry Biznes” spotkali się ci, którzy nie zamierzają zostać prześcignięci.
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017