Zamknij

Charytatywne granie dla Pawła Matłacza

15:38, 19.04.2017 |
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę i niedzielę 22 oraz 23 kwietnia zostaną rozegrane turniej i mecz „Gramy dla Pawła”. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Pawła Matłacza.

Były bramkarz Pogoni Siedlce, Orląt Łuków i mińskiej Mazovii wraca do sprawności po urazie odniesionym w meczu IV ligi w Chodakowie. 22 kwietnia w Siedlcach odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Początek zmagań na hali ARMS przy ulicy Prusa 6 zaplanowano o godz. 9:00. W trakcie turnieju zostanie zainicjowana licytacja gadżetów. Wśród nich znalazła się m.in. koszulka Nemanji Nikolicia.

Natomiast w niedzielę 23 kwietnia na boisko przy ul. Warszawskiej w Łukowie wybiegną po raz pierwszy w rundzie wiosennej piłkarze Orląt Łuków. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony na rehabilitację Pawła.

Rywalem „żółto-czerwonych”, zajmujących obecnie 7 miejsce w tabeli, będzie drużyna Bizona Jeleniec (9 miejsce w tabeli). Początek spotkania przy ul. Warszawskiej 15 o godz. 16:00.

Niezależnie od sportowych przedsięwzięć w Siedlcach czy Łukowie można pomóc Pawłowi Matłaczowi przy okazji wypełniania swojego zeznania podatkowego za rok 2016. W rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” - należy wpisać KRS Fundacji AVALON: 0000270809, odpowiednią kwotę podatku, zaś w rubryce informacje uzupełniające (to jest bardzo ważne!) wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację: MATŁACZ, 5041.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018