Zamknij

Wakacje w Mordach. Bez nudy i bezpieczne.

09:04, 10.07.2017 | M-GOK w Mordach
REKLAMA
Skomentuj

Jak co roku, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Ireny Ostaszyk w Mordach zapraszają na „Wakacje bez nudy!” – cykl bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

W tym roku zajęcia obejmą 7 miejscowości w gminie Mordy i potrwają od 11 lipca do 31 sierpnia. Oprócz zajęć tematycznych odbędzie się piknik edukacyjny „Sieci@ki na wakacjach” oraz piknik na pożegnanie wakacji w Klimontach. - W tym roku po raz trzeci zorganizujemy liczne projekcie filmowe. W ramach posiadanej licencji odbędą się cykle „Filmowe wakacje z M-GOK-iem”, „Filmowy weekend z M-GOK-iem” oraz Maratony Filmowe Na wszystkie seanse wstęp będzie bezpłatny– informuje Łukasz A. Wawryniuk, dyrektor M-GOK-u i M-GBP w Mordach.

Obaj organizatorzy „Wakacji bez nudy!” uczestniczą w akcji Bezpieczne Wakacje. Celem tej ogólnopolskiej akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Dzięki temu M-GOK i M-GBP mają też dostęp do specjalnych materiałów edukacyjnych opracowanych przez ekspertów w oparciu o materiały m.in. Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji udostępnionych dla akcji BezpieczneWakacje.pl.

Szczegóły dostępne są na www.mgokmordy.naszgok.pl i www.mordzkieoko.wordpress.com oraz na osobnych plakatach.

(M-GOK w Mordach)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018