Zamknij

Pani Genowefa i pan Zygmunt urodzili się wiek temu. Jubileusze świętowali z rodziną.

13:55, 07.12.2017 | LD, opr. MT
REKLAMA
Skomentuj

Do zacnego grona 100-latków zamieszkałych w gminie Mordy dołączyli pani Genowefa Łukasiuk ze wsi Czepielin (urodzona 27.11.1917 r.) oraz pan Zygmunt Stefaniuk ze wsi Wólka Biernaty (urodzony 2.12.1917 r.).

„Jestem bo jestem” – tymi słowami pani Genowefa powitała gości przybyłych z okazji jubileuszu Jej urodzin. Świętowała 27 listopada wraz najbliższą rodziną (4 córkami, 5 wnukami, 7 prawnuczkami i 3 praprawnuczkami) oraz gronem przyjaciół. W kierunku Jubilatki popłynęło wiele ciepłych słów, nie zabrakło też wspomnień i wspólnych fotografii. 

Pan Zygmunt z Wólki Biernaty świętował 1 grudnia. Oczywiście w gronie rodzinnym i z uśmiechem na twarzy. Zapytany o sposób na długowieczność odpowiedział krótko, acz treściwie: „praca". -– Tato pracował na gospodarstwie do 90. roku życia. Nie brakowało mu pogody ducha w życiu codziennym. To jest sposób na długowieczność – dodał syn pana Zygmunta.

W obu jubileuszach udział wzięli burmistrz Miasta i Gminy Mordy Jan Paweł Ługowski, zastępca kierownika USC w Mordach Magdalena Zdanowska oraz kierownik placówki terenowej KRUS Mariusz Piątek.
– W 100. rocznicę urodzin pragniemy złożyć najserdeczniejsze gratulacje, życzyć wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze. Niech nigdy nie brakuje szczęścia, zdrowia i pomyślności. Życzymy świętowania kolejnych rocznic – winszował burmistrz. Magdalena Zdanowska wręczyła jubilatom okolicznościowe dyplomy, upominek oraz kopie pierwszej metryki urodzenia z 1917 roku.

(LD, opr. MT)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018