Zamknij
REKLAMA

Zawody Smoczych Łodzi powracają do Siedlec

14:18, 07.12.2017 | źródło: ARMS, opr. MT
REKLAMA
Skomentuj

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, 5 stycznia (piątek) 2018 roku świętuje 4. urodziny Parku Wodnego Siedlce! Z tej okazji już po raz drugi organizuje Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem „Siedlce na fali”.

Jest to impreza o charakterze sportowo-rekreacyjnym, podczas której organizatorzy zachęcają mieszkańców Siedlec, firmy, zakłady pracy i szkoły do integracji i sportowej rywalizacji.

Chcecie przeżyć niesamowitą przygodę, a do tego poczuć wielkie emocje? Pracujecie razem, jesteście grupą przyjaciół? Weźcie udział w jedynych tego typu zawodach w naszym regionie!

W poprzedniej edycji zawodów do rywalizacji stanęło ponad 160 uczestników. – W drugiej edycji nie obniżamy poprzeczki! Nowy rok rozpoczynamy z wielką pompą! Dlatego też zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie, która wyzwoli w Was prawdziwy ogień! Twórzcie 6-osobowe drużyny, zmierzcie się z ogniem rywalizacji i świetną zabawą! – zachęcają organizatorzy.

Przypomnijmy na czym polegają zawody. Sześcioosobowe drużyny, siedząc naprzeciwko siebie w ponad 12-metrowej łodzi, wiosłują w przeciwną stronę. Wygrywa ta załoga, która przepchnie łódź na stronę przeciwnika. Najważniejsze jest równe tempo i dobra koordynacja zawodników.

Do wygrania: puchary oraz medale dla zwycięzców, 6 podwójnych zaproszeń na spektakle w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, zaproszenia na seanse do kina Helios Siedlce, voucher na kwotę 100 zł dla każdego zawodnika z osady (6 x 100 zł = 600 zł) do wykorzystania w Restauracji „Kochanówka”,

Jak wziąć udział w zawodach? Regulamin imprezy, koszt udziału, oraz wszystkie szczegóły znajdziecie pod adresem: http://arm.siedlce.pl/aktualnosci/zawody-smoczych-lodzi-2018

Na zgłoszenia  Agencja czeka do końca 2017 roku.

(źródło: ARMS, opr. MT)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018