Zamknij
REKLAMA

Czy też pomagasz?

15:06, 07.12.2017 | CDS
REKLAMA
Skomentuj

Caritas Diecezji Siedleckiej zachęca, aby 8 (piątek) i 9 grudnia (sobota) włączyć się w XIII edycję ogólnopolskiej zbiórki żywności ph. „Tak, POMAGAM!”. Zebrane produkty zostaną przed Świętami Bożego Narodzenia przekazane osobom z diecezji siedleckiej w ciężkiej sytuacji materialnej.

Aby zaangażować się w akcję należy 8 grudnia w godz. 12:00-20:00 oraz 9 grudnia w godz. 10:00-20:00 (lub do zamknięcia sklepu) włożyć do specjalnie oznakowanych koszy, przy których dyżurować będą wolontariusze siedleckiej Caritas z identyfikatorami, żywność z długim terminem przydatności.

– Mogą to być: mąka, cukier, makaron, ryż, różnego rodzaju kasze, płatki kukurydziane, dania gotowe, olej, konserwy mięsne i warzywne, dżemy, herbata, słodycze dla najmłodszych (batony, czekolady, herbatniki, orzechy i bakalie) – mówi Marta Próchnicka z Centrum Pomocy Caritas Diecezji Siedleckiej.

W organizację akcji przyłączają się wybrane supermarkety, sieci handlowe i sklepy osiedlowe na terenie diecezji, które umożliwiają wolontariuszom zbieranie darów.

(CDS)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018