Betoniarz/pracownik fizyczny przy produkcji wyrobów betonowych

Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca przy produkcji wyrobów betonowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: gotowość do pracy fizycznej.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "BET-TRANS" SPÓŁKA JAWNA A.J.LEWCZUK
    Adres: Brzeska 102 J, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Jerzy Lewczuk
    Numer telefonu: 602464326
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Prowadzenie zmiany oraz zarządzanie osobami na zmianie w zakładzie produkcyjnym, utrzymanie czystości na hali produkcyjnej, pilnowanie odpowiedniej jakości produktów, obsługa wtryskarki.
    StPr/24/1046
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Bieżąca obsługa biura firmy, zapewnienie prawidowych warunków pracy i BHP, udział w prowadzeniu spraw personalnych i współpraca z zewnętrznym biurem kadrowo- księgowym, nadzór i prowadzenie dokumentacji firmy, umiejętności prowadzenia gospodarki magazynowej w systemie.
    StPr/24/1047

    Organizacja pracy Działu RM, nadzór nad realizacją powierzonych zadań i kontrola ich wykonania. Opracowywanie technologii naprawy urządzeń produkcyjnych, gospodarka maszynami, budynkami budowlanymi, środkami transportu wewnętrzenego, urządzeniami i sieciami energetycznymi, sprężonego powietrza oraz wodno - kanalizacyjnymi. Prowadzenie gospodarki materiałowej i części zamiennych do maszyn i automatów, dobór, weryfiakcja ofert i zlecanie zakupu.
    StPr/24/1048
    wynagrodzenie od od 8 000 PLN

    Tworzenie treści informacyjnych, redagowanie tekstów, obsługa social mediów.
    StPr/24/1049
    wynagrodzenie od od 2 000 PLN

    Bieżące utrzymanie czystości i porządku na placu zabaw i budynku - praca na terenie parku miejskiego (m.in. usuwanie zanieczyszczeń z alejek spacerowych, prace porządkowe, odchwaszczanie alejek spacerowych, wybranych nasadzeń drzew i krzewów oraz bylin). Godziny pracy 06.00 - 22.00 (system II zmianowy) - również w dni wolne. Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia zatrudnienia.
    StPr/24/1050

    Nadzór nad podległymi pracownikami, kontrola zamówień towaru, archiwizacja dokumentacji. Praca przewidziana w godz. 8.00 - 20.00 od poniedziałku do piątku, soboty wg grafiku + niedziele handlowe.
    StPr/24/1057
    wynagrodzenie od od 6 000 do 7 000 PLN

    Praca w sklepie spożywczo - przemysłowym. Obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów. Praca przewidziana w godz. 8.00 - 20.00 od poniedziałku do piątku, soboty wg grafiku + niedziele handlowe.
    StPr/24/1058
    wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

    Opracowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej, kontrolowanie i korygowanie procesów produkcyjnych, wdrażanie nowych technologii, wyjaśnianie wszystkich wątpliwości natury technicznej z klientem, wsparcie technologiczne produkcji.
    StPr/24/1030
    wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

    Usługi kurierskie dla firm i klientów indywidualnych (odbiór i dostarczanie przesyłek). Praca wg harmonogramu trasy (stała, rejon "wiejski"), teren od miasta Siedlce w granicach 80 km. Nauka topografii rejonu oraz obsługi sprzętu.
    StPr/24/1031
    wynagrodzenie od od 4 400 do 6 800 PLN

    Mieszanie surowców w zależnościu od rodzaju ciast oraz ich wyrabianie, przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, formowanie i wypiek lub smażenie. Praca w godzinach 05.00-13.00, sporadycznie 17.00-01.00 w Siedlcach.
    StPr/24/1032
    wynagrodzenie od od 4 653 PLN