Zamknij

Mechanik/pomocnik mechanika

Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Naprawa samochodów ciężarowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: mechaniczne
    Zawód:
    • Mechanik samochodów ciężarowych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "BET-TRANS" SPÓŁKA JAWNA A.J.LEWCZUK
      Adres: Brzeska 102 J, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Jerzy Lewczuk
      Numer telefonu: 602464326
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Prowadzenie zmiany oraz zarządzanie osobami na zmianie w zakładzie produkcyjnym, utrzymanie czystości na hali produkcyjnej, pilnowanie odpowiedniej jakości produktów, obsługa wtryskarki.
      StPr/24/1046
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Bieżąca obsługa biura firmy, zapewnienie prawidowych warunków pracy i BHP, udział w prowadzeniu spraw personalnych i współpraca z zewnętrznym biurem kadrowo- księgowym, nadzór i prowadzenie dokumentacji firmy, umiejętności prowadzenia gospodarki magazynowej w systemie.
      StPr/24/1047

      Organizacja pracy Działu RM, nadzór nad realizacją powierzonych zadań i kontrola ich wykonania. Opracowywanie technologii naprawy urządzeń produkcyjnych, gospodarka maszynami, budynkami budowlanymi, środkami transportu wewnętrzenego, urządzeniami i sieciami energetycznymi, sprężonego powietrza oraz wodno - kanalizacyjnymi. Prowadzenie gospodarki materiałowej i części zamiennych do maszyn i automatów, dobór, weryfiakcja ofert i zlecanie zakupu.
      StPr/24/1048
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      Tworzenie treści informacyjnych, redagowanie tekstów, obsługa social mediów.
      StPr/24/1049
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      Bieżące utrzymanie czystości i porządku na placu zabaw i budynku - praca na terenie parku miejskiego (m.in. usuwanie zanieczyszczeń z alejek spacerowych, prace porządkowe, odchwaszczanie alejek spacerowych, wybranych nasadzeń drzew i krzewów oraz bylin). Godziny pracy 06.00 - 22.00 (system II zmianowy) - również w dni wolne. Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia zatrudnienia.
      StPr/24/1050

      Nadzór nad podległymi pracownikami, kontrola zamówień towaru, archiwizacja dokumentacji. Praca przewidziana w godz. 8.00 - 20.00 od poniedziałku do piątku, soboty wg grafiku + niedziele handlowe.
      StPr/24/1057
      wynagrodzenie od od 6 000 do 7 000 PLN

      Praca w sklepie spożywczo - przemysłowym. Obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów. Praca przewidziana w godz. 8.00 - 20.00 od poniedziałku do piątku, soboty wg grafiku + niedziele handlowe.
      StPr/24/1058
      wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

      Obsługa klienta.
      StPr/24/1059
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Przyjmowanie dostaw. Wykładanie towarów. Czyszczenie kwiatów oraz dbanie o ekspozycję na kwiaciarni. Drobne prace florystyczne, lasy w szkle, kompozycje z kwiatów doniczkowych, flower boxy. Sprzedaż i doradztwo.
      StPr/24/1061

      Prostowania ram w samochodach ciężarowych - warsztat samochodowy w Siedlcach. Rodzaj umowy i warunki zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia (po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy).
      StPr/24/1063
      wynagrodzenie od od 7 000 do 20 000 PLN